ÖVRIGT / Diverse / Rökelsekar 5164237
nr 516 4237
Rökelsekar
Kina, 1800-tal, höjd: 58 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 31 mars 2008
kl 17:43:46
300 kr
350 kr
800 kr
600 kr
700 kr
800 kr